Witamy w bibliotece Technikum nr 1 Ekonomicznego

logo (finale) - 500 px

Narodowe Czytanie 2023

Narodowe Czytanie to największa w Polsce akcja upowszechniająca czytelnictwo i polską literaturę klasyczną. Lekturą 12. Edycji akcji była książka Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Po raz kolejny przygotowaliśmy nasze szkolne wydarzenie w ramach Narodowego Czytania. W tym roku do akcji włączyli się nauczycieli, którzy zaprezentowali swój kunszt oratorski całej społeczność Technikum nr 1 , podczas relacji na profilu społecznościowym. Do akcji włączył się również szkolny radiowęzeł ,z głośników które na każdej przerwie słychać było fragmenty tegorocznego dzieło. Dodatkowo w szkolnej bibliotece zawisła gazeta przybliżająca postać Elizy Orzeszkowej a w całej szkole rozwieszone zostały cytaty z „Nad Niemem”. Do zobaczenia za rok.