Witamy w bibliotece Technikum nr 1 Ekonomicznego

logo (finale) - 500 px

Czytanie z sercem

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania oraz Światowy Dzień Serca, zatem dlaczego by nie połączyć tych dwóch świąt – w jedno Czytanie z sercem.

Nie moglo nas zabraknąć w tej akcji. Na lekcjach bibliotecznych uczniowie na nowo odkrywali symbol serca zarówno w literaturze jak i sztuce. A na przerwach mogli wysłuchać fragmentów książki "zanim powiesz tak", czytanych przez mgr Izabelę Stefańska. Dodatkowo w szkole pojawiły się serduszkowce cytaty, a nauczyciel biologii mgr Katarzyna Szaryńska przeprowadziła zajęcia, na których młodzież przypomniała sobie zasady pierwszej pomocy oraz jak dbać o serce.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniały dzień. Czytajcie i dbajcie o swoje zdrowie.

20231002 13462120231002 134631