Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Kierunek 3.2

Miło nam poinformować, że w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – priorytet 3, kierunek interwencji 3.2. -

„Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych" – Technikum nr 1 Ekonomiczne w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu w roku szkolnym 2023/2024 po złożeniu wniosku, zakwalifikowała się do projektu i otrzymała dofinansowanie w wysokości 5 000 zł. Z dotacji zakupiono do biblioteki szkolnej 179 książek .

Zgodnie z założeniami programu biblioteka szkolna zwiększyła atrakcyjności księgozbioru poprzez zakup nowości wydawniczych, wzmocniła zainteresowania i aktywność czytelniczą uczniów.

Śledźcie nas na szkolnym facebooku, gdzie na bieżąco sa publikowane działania z akcji podjętych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.