Witamy w bibliotece Technikum nr 1 Ekonomicznego

logo (finale) - 500 px

Narodowe Czytanie 2023

Narodowe Czytanie to najwi?ksza w Polsce akcja upowszechniaj?ca czytelnictwo i polsk? literatur? klasyczn?. Lektur? 12. Edycji akcji by?a ksi??ka Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Po raz kolejny przygotowali?my nasze szkolne wydarzenie w ramach Narodowego Czytania. W tym roku do akcji w??czyli si? nauczycieli, którzy zaprezentowali swój kunszt oratorski ca?ej spo?eczno?? Technikum nr 1 , podczas relacji na profilu spo?eczno?ciowym. Do akcji w??czy? si? równie? szkolny radiow?ze? ,z g?o?ników które na ka?dej przerwie s?ycha? by?o fragmenty tegorocznego dzie?o. Dodatkowo w szkolnej bibliotece zawis?a gazeta przybli?aj?ca posta? Elizy Orzeszkowej a w ca?ej szkole rozwieszone zosta?y cytaty z „Nad Niemem”. Do zobaczenia za rok.