Witamy w bibliotece Technikum nr 1 Ekonomicznego

logo (finale) - 500 px

Czytanie z sercem

29 wrze?nia obchodzimy Ogólnopolski Dzie? G?o?nego Czytania oraz ?wiatowy Dzie? Serca, zatem dlaczego by nie po??czy? tych dwóch ?wi?t – w jedno Czytanie z sercem.

Nie moglo nas zabrakn?? w tej akcji. Na lekcjach bibliotecznych uczniowie na nowo odkrywali symbol serca zarówno w literaturze jak i sztuce. A na przerwach mogli wys?ucha? fragmentów ksi??ki "zanim powiesz tak", czytanych przez mgr Izabel? Stefa?ska. Dodatkowo w szkole pojawi?y si? serduszkowce cytaty, a nauczyciel biologii mgr Katarzyna Szary?ska przeprowadzi?a zaj?cia, na których m?odzie? przypomnia?a sobie zasady pierwszej pomocy oraz jak dba? o serce.

Bardzo dzi?kujemy wszystkim za wspania?y dzie?. Czytajcie i dbajcie o swoje zdrowie.

20231002 13462120231002 134631