Regulamin biblioteki

Wszyscy u?ytkownicy biblioteki szkolnej sa zobowi?zani do zaznajomienia si? oraz przestrzegania poni?szych zasad zapisanych w regulaminie biblioteki.

1. Ze zbiorów biblioteki szkolnej mog? korzysta? uczniowie Technikum nr 1 Ekonomicznego oraz pracownicy Centrum Kszta?cenia Zawodowego i Ustawicznego.
  2. Korzystanie z biblioteki jest bezp?atne
  3. Ka?dy czytelnik ma prawo wypo?yczy? jednorazowo 3 tytu?y na okres miesi?ca.
  4. Czytelnik odpowiada za wypo?yczone przez siebie ksi??ki. W przypadku ich zniszczenia lub zagubienia zobowi?zany jest zwróci? bibliotece ksi??k? wskazan? przez nauczyciela bibliotekarza odpowiadaj?c? aktualnej warto?ci rynkowej zniszczonej (zagubionej) ksi??ki.
  5. Wszystkie wypo?yczone materia?y musz? by? zwrócone do biblioteki najpó?niej na tydzie? przed zako?czeniem zaj?? w danym roku szkolnym.
  6. Ksi??k? nale?y szanowa? i obchodzi? si? z ni? jak z przyjacielem.
  7. W bibliotece obowi?zuj? ogólne zasady dobrego wychowania.